arpanmachine93@gmail.com  021-55871933

 

   

 

 

  

 

 

 

 

 

شرکت آرپان ماشین الوند در سال1393 با مدیریت جناب مهندس جلیل قاسمیان موحد فعالیت خود را در زمینه تخصصی تامین و نگهداری ماشین آلات راه سازی و معدنی و ساختمان به عنوان نماینده رسمی شرکت SANY در ایران آغار کرد.

در ادامه، به پشتوانه نیروهای متخصص و کاردان اقدام به عرضه ماشین آلات و ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات اصلی مورد نیاز مشتریان خود نموده است.شرکت با بیش از 15 نفر کادر اداری و 10 نفر نیرو پشتیبانی و مساحتی بالغ بر5000 متر مربع آمادگی ارائه خدمات پس از فروش و هماهنگی جهت بازدید از محصولات موجود در شوروم خود را دارد.

در پی سیاست شرکت در خصوص رضایت مندی مشتریان، بازدیدهای دوره ای در سراسر کشور به منظور مشاوره ، تامین و نگهداری دستگاهها انجام شده است که هر ساله نیز این طرح به صورت گسترده اجرا می شود.

از اصلی ترین اهداف آرپان ماشین الوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

   *رضایتمندی مشتریان

   *توسعه سبد محصولات سانی در ایران

  * دستیابی به بازار پروژه های دولتی و شبه دولتی

پیشنهاد چشم انداز  در سال 1396

*تبدیل شدن به رهبر صنعت، از طریق تأمین و تولید ماشین آلات سنگین (راهسازی و معدن ) در ایران

*تبدیل به سازمانی با حفظ ارزشها و استاندارهای بالای جهانی

* مشارکت در طرح های زیر بنایی در راستای توسعه پايدار كشور

ما برآنیم با تأمین ماشین آلات سنگین راهسازی ، معدنی و دستیابی به تکنولوژی ساخت و تولیدآن در داخل کشور، با ايجاد و گسترش شبكه نمایندگان ، تامين خدمات مالي از طریق شبکه بانكی و موسسات مالي و اعتباري برای مشتریان و با اتكا به گنجينه ارزشي كاركنان در جهت دستيابي به چشم انداز ، رضايت مشتريان و ساير ذينفعان را تامين نمائيم.

تمامی حقوق نزد شرکت آریان الوند محفوظ است